Domki holenderskie

Domek nr 1 i 2

To domki z pojedynczym pokojem dla rodziny 4 osobowej. Pokój posiada: aneks kuchenny (sztućce, szklanki, talerze, garnki oraz czajnik gazowy) + lodówka + TV (około 25 kanałów) + WI-FI.

W pokoju znajduje się łoże małżeńskie oraz wersalka dwu-osobowa. Na wyposażeniu domku jest pościel, koce. Na plaże można zabrać parawan który jest częścią wyposażenia. Łazienka z natryskiem, umywalką i WC. Oddzielne wyjścia. Przed domkiem znajduję się ławostół i miejsce na grilla.

Domek nr 1
Domek nr 2

Domek nr 3 – 6 osobowy

Posiada: salon z kanapą + aneks kuchenny (sztućce, szklanki, talerze, garnki oraz czajnik gazowy) + lodówka + TV (około 25 kanałów) + WI-FI.
W domku znajdują się dwie sypialnie. Pierwsza sypialnia posiada łoże małżeńskie, druga sypialnia posiada  wersalkę dwuosobową. Na wyposażeniu domku jest pościel, koce. Na plaże można zabrać parawan który jest częścią wyposażenia.
W domku jest osobna łazienka z natryskiem, umywalką, i osobne WC.
Domek dla większej rodziny z dziećmi.
Przed domkiem znajduję się ławostół i miejsce na grilla.

Domek letniskowy

Domek letniskowy do 8 osób

Domek o pow. 50m2 dół + góra. Na dole znajduje się salon z aneksem kuchennym i łazienką. W salonie do waszej dyspozycji jest stół z sześcioma krzesłami sofa z fotelem TV. Aneks kuchenny posiada lodówkę, czajnik elektryczny, kuchenkę elektryczną przybory do gotowania, szklanki sztućce oraz talerze. Łazienka posiada kabinę prysznicową. Na piętrze znajdują się dwie osobne sypialnie z łożami małżeńskimi oraz łóżka jednoosobowe. Na wyposażeniu sypialni są koce oraz pościel. Przed domkiem znajduje się zadaszony taras oraz jest wyznaczone miejsce na grila. Zapraszamy i zachęcamy do rezerwacji.